Персональна виставка малярства Ольги Погрібної-Кох розповість про таємне «Тіло» і “Тло” Міста водночас.

Тіло Міста – це насамперед відомі і таємні його мешканці. Представники різних національних громад однаково палко люблять Місто і підтримують його Дух – є незамінними для Львова.

Деякі з них ніколи не припиняють свого життя у Львові, виконуючи важливі справи і залишаючись непомітними для загалу. Вони розводять і керують голубами, цілісінькими днями заварюють каву, наповнюючи цими пахощами ауру Міста, зганяють дощові хмари, аби Львів століттями вирізнявся серед інших Міст “фірмовою” дощовою погодою, складають позитивні астрологічні прогнози для Міста і його мешканців.

Львів – Місто художників. Аби Дух творчого натхнення приручений майстрами не покидав Міста – Миколай Жмудилат – коваль-віртуоз з усіх часів і донині пильнує якість підков коня мистецтва та грат на брамах і балконах Міста.

Яній Афендик перевіряє якість напоїв у кнайпах Львова, де він колись виготовляв знамените вино.

Лейба Коркес, що давно розкрив таємницю алхімічного золота, підтримує Місто на “балансі”, навіть у часи кризи.

Вищі янгольські чини дбають про безпеку львів’ян уночі і вдень. Та як сумно було б посеред цього порядку без легендарного шибеника Івашка, якого зустрічаємо скрізь у Місті. Поліція шукає і не знаходить його, бо він схожий на більшість львівських парубків – чорнявий і стрункий…

Тенденційно, сюжети малярських виставок тяжіють до зображення жіночих актів. Але ж не всі жінки мають потребу споглядати обнажених жінок. Є й такі, котрим подобаються чоловіки, особливо, чоловіки, які добре знають свою справу. Не вилежуються на дивані з телевізійним пультом, а можуть і Пегаса на льоту підкувати, і виконати стриптиз, або й на базар сходити…

Ольга Погрібна- Кох