Вичурне, граційне, пишне, нестримне, радісне, драйвове! Це бароко! Якщо ви хочете перезавантажити свій мозок, відчути красу та легкість життя, то музика бароко - те, що вам потрібно. У будь-яку пору року, в будь-який час, в будь-яких обставинах барокова музика - це найдієвіший антидепресант.
Свій подарунок до 175 річчя Львівської національної музичної академії приготував Оркестр барокової капели під керівництвом Ганни Іванюшенко.
А. Вівальді — Концерт для струнних ре-мажор RV 121
Г.Ф. Гендель — Кончерто гроссо ор.6 № 7
Г.Ф. Гендель — Арія Белецци з ораторії "Тріумф часу" , солістка Евеліна Любонько (сопрано)
І. Пєц — Concerto pastorale фа-мажор для двох флейт та струнних, солістки Божена Корчинська та Ольга Мілоста (сопілки)
А.Вівальді — Концерт для струнних до-мінор RV 120
Ж.Ф. Рамо — Бореади
А. Кореллі — Concerto Grosso ор.6 №4 , солістки Олександра Єфімова та Маргарита Кірсанова (скрипки)
Оркестр барокової капели Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка
Мистецький керівник Г.Іванюшенко
Дириґує народний артист України, професор Ігор Пилатюк
Оркестр барокової капели Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка - унікальний колектив, адже в ньому грають студенти. За роки навчання в академії вони пізнають барокову музику не лише в теорії, але й на практиці. Колектив спеціалізується на віднайденні та виконанні рідкісних барокових творів (А. Бонончіні, К.Г. Грауна, Е. д'Асторги, Ч. Авісона, Е. даль Абако та ін.).
Оркестр був заснований у 2014 році, брав участь у фестивалях давньої музики, «Віртуози», «Контрасти», «Академія» (Львів), проекті «4 клавесини», у виконанні віднайденої опери «Амазонки» Юзефа Ельснера та ін.
Колектив співпрацював із відомими музикантами — М. Топоровським (клавесин, орган), Р. Камєняжем (барокова скрипка), О. Пільченом (барокова скрипка), Б.Френкліном (віола да гамба), керівником барокового оркестру «Pocket symphony» Н. Кожухарем, І. Королем (скрипка, альт, диригент) та А. Коссенком (флейта, диригент).