На початку 2000-х у музичні чарти й ефіри MTV увірвався британський гурт Gorillaz— їх експериментальне звучання у парі з анімаційними кліпами, що більше нагадували короткометражні мультфільми, прийшлися до смаку мільйонам людей по всьому світу.

У своєму дебютному фільмі режисер Денхольм Хьюлетт (син одного з засновників Gorillaz Джеймі Хьюлетта) більше ніж три роки стежив за кожним кроком гурту. Протягом цього часу Gorillaz встигли записати два надпопулярні альбоми «Humanz» та «The Now Now» й вирушили у кілька світових турів на їх підтримку. У результаті Хьюлетт назбирав матеріалу на повноцінний фільм, в якому вперше висвітлив студійні будні й турове життя одного з найзагадковіших гуртів сучасності.

Окрім Альбарна та Хьюлета у стрічці чимало зіркових гостей — Вінс Стейплс, Дженні Бет, Денні Браун, Kelela, Pusha-T, Ноель Галлахер, Mavis Staples та інші.

Гурт Gorillaz був створений музикантом Деймоном Албарном та художником Джеймі Хьюлетом і складається з чотирьох анімованих героїв — Стюарта Пота, Мердока Ніккелса, Нудла та Рассела Хобса, увійшов у Книгу рекордів Гіннеса, як «Найуспішніший віртуальний гурт».