Ти знаєш, куди може привести тебе твоя уява?
Магія наближається!
Туту ти можеш бути ким захочеш!
Супергерої чекають на тебе!
Фантастична пригода для всієї родини!

     "... ЦЕ НЕ КАЗКА... ЦЕ ІСТОРІЯ СПОВНЕНА МУЗИКИ ТА ЕМОЦІЙ ПРО СПРАВЖНЄ ЖИТТЯ, ТАКЕ, ЯК ВОНОЄ!

   Для мене було важливим, щоб батьки з дітьми мали можливість зробити щось разом! Щоб підлітки не слухали мораль, але бачили сповідь своїх однолітків. Для мене театр - це не моралізаторство - це жива ємоція та провокація, яка наштовхує нас на певні висновки у житті. Я мріяла поставити виставу про Пітера Пена - хлопчика, яки не хотів дорослішати та про Венді - дівчинку, яка мріяла стати дорослою. Коли зустрічаються ці два світи і відбувається магія...
  ПІТЕР ПЕН - НОВА ІСТОРІЯ - це розповідь про дітей вулиць та дітей з благополучних родин. Про те, що складнощі є у всіх. Я навмисне обрала стиль коміксів, адже через супергероїв та антагоністів простіше відкрити світ дитини, підлітка. Я так хочу, щоб ми не забували про дітей, які живуть у кожному з нас!
    А ще мене до глибини душі болить те, що батьки залишають свої дітей, викидають їх, як непотрібні речі. А ще болить, коли батьки намагаються зробити з дітей свої покарщені копії, вбиваючи їх індивідуальність!
   МИ ВСІ НАРОДЖУЄМОСЯ З КРИЛАМИ! АЛЕ НЕ ВСІ ВМІЄМО ЛІТАТИ!
 Я хочу, щоб маленька мить зупинилась і ви, поглянувши на мою історію, посміхнулись і обійняли один одного! Щоб у цю мить всі стали справжніми і без фальші! Я чекаю на вас! Ми всі чекаємо!" - режисер вистави Олеся ГАЛКАНОВА-ЛАНЬ.

p.s. ПРО ПІТЕРА ПЕНА
 «Пітер Пен» став світовим культурним надбанням і увійшов до сотні найвідоміших  вигаданих історій. У Великій Британії та США скалася традиція щороку на Різдво показувати у театрах «Пітера Пена»; вона існує до тепер.
Історія про хлопчика, який не хотів рости окрім десятків сценічних втілень отримала своє життя і у кіно.
Вперше історію про Пітера було екранізовано у 1924 році американцями.
Подумати тільки, скільки відомих людей обожнювали і досі захоплюються справді безсмертним хлопчиськом з Неверленду.
У 1953 році Волт Дісней малює мультфільм. Образи створені геніальним мультиплікатором стають прототипами для всіх інших екранізацій історії.
У 1991 році Стівен Спілберг знімає свій фільм «Капітан Гак» про дорослого Пітера, який повернувся в країну, якої немає. У ролях оскароносні зірки Голівуду: Робін Вільямс – Пітер Пен, Джулія Робертс – Дінь-Дінь, Дастін Гофман – Капітан Гак, Венді – Гвінет Пелтроу.
У 2004 році до теми Пітера Пена звертається режисер Пол Джон Хоган відомий за фільмами: «Весілля кращого друга» (1997), «Помста від кутюр» (2015), «Зінання шопоголіка» (2009)
У 2015 році неймовірний Х’ю Джекман (Росомаха)  у ролі капітана Чорної Бороди запрошує глядача у Неверленд у фільмі «Пен».