Чарівні арії Баха, Моцарта, Генделя у чуттєвому виконанні Наталія Степаняк під органний супровід Надії Величко. Наталія Степаняк почала співати раніше, ніж говорити. З трьох років вона виступала у хорі, а в чотири дебютувала на великій сцені – Палаці «Україна».

У музичні школі вчилася на бандурі, адже там можна грати і співати. Після закінчення Львівської національної музичної академії за напрямками «Народні інструменти» та «Сольний спів» Наталія деякий час навчалася в Польщі. А потім пройшла конкурс 15 осіб на місце в престижному Віденському Університеті музики та мистецтв. Весною 2019 року вона захистила там диплом магістра за напрямом «Опера».

Львів’янка виступала на сценах оперних театрів Австрії, Німеччини, Італії, Болгарії. Вона дає багато сольних концертів, співпрацюючи із різними оркестрами на різноманітних концертних майданчиках Європи. Найбільшим із них був її власний проект «Перевтілення» у Львові, де вона виступила не тільки як солістка, а також як режисер-постановник, ініціатор та директор проекту.

Вона є лауреаткою премії «Кращий співак стилю бельканто» престижного Міжнародного конкурсу оперних співаків ім. Яна Кіпури (Польща), а також фіналісткою світового конкурсу оперних співаків Competizione dell`Opera, який відбувався у 2017 році в місті Лінц, Австрія. Також Наталія є переможницею вокального конкурсу «Молоді таланти» фонду Володимира Співакова (Москва, 2008 рік).

Програма концерту:
Й.С. Бах – Ave Maria
Й.С. Бах – «Страсті за Матвієм», Blute nur
Й.С. Бах – «Страсті за Матвієм», Aus Liebe will mein Heiland sterben
Й.С. Бах – Klavier solo
Г.Ф. Гендель – «Юлія Цезар у Єгипті», арія Клеопатри Piangero la sorte mia
Г.Ф. Гендель – «Альцина», арія Альцини Ah, mio cor
А.В. Моцарт – Exsultate, jubilate

Тривалість концерту: понад годину