30 травня з 10:00 до 18:00 у 17 бібліотеках Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова відбудеться Фестиваль емоцій «5 елементів щасливого дитинства», присвячений Міжнародному дню захисту дітей та початку літніх канікул.

У кожній бібліотеці буде створено п’ять осередків: «Book-парадіз», «Терасу відкриттів», «Простір візій», «Інтенсив-трек», «Майданчик пригод», де відбуватиметься інтерактивне читання, креативне пізнання, радісна творчість, рухова активність, безпечна взаємодія.

Головною локацією Фестивалю стане нещодавно відремонтована Винниківська дитяча бібліотека №35 (вул. Т. Шевчека, 2), що перетворилась у новий креативний простір. Завдяки реалізації громадського проекту, за сприяння Винниківської міської ради (600000 грн) здійснено ремонт та облаштування території навколо бібліотеки, а за сприяння Львівської міської ради (100000 грн) – часткове умеблювання та технічне оснащення. Також було розширено та осучаснено прилеглу до бібліотеки територію: з’явився дитячий майданчик для найменших, літня кіно-концертна сцена, релакс-топіаріум й оpen air галерея.

Оновлена Винниківська дитяча бібліотека підготувала для своїх відвідувачів святкову подію «Маленьке місто – великій Батьківщині!» у рамках Літньої інтенсив-програми «Ukraine конфіґурації» (з нагоди старту літніх вакацій), що відбудеться за участі заступника міського голови м. Винники Богдана Шустера. Розпочнеться подія о 12:00 флеш-мобом «Бібліотека скликає друзів», до якого може приєднатися кожен охочий. Продовжиться дійство запальною руханкою-закликом «Читати, щоб патріотом стати!», пісенно-танцювальним міксом «Наше. Рідне. Суперове!», музично-розважальним асорті «Кольорове літо», а на завершення – справжніх патріотів прикрасять синьо-жовтим аква-гримом «27 – усім!».

Літня інтенсив-програма «Ukraine конфіґурації» триватиме в усіх бібліотеках Централізованої бібліотечної системи для дітей. Впродовж трьох місяців читачам буде презентовано три візії, що окреслюють сьогодення нашої країни: «урбаністичне довкілля», «предмети побуту», «краса, що вражає».

Запрошуємо і дітей, і дорослих завітати на Фестиваль емоцій «5 елементів щасливого дитинства» та взяти активну участь у Літній інтенсив-програмі «Ukraine конфіґурації».

Читаймо! Мандруймо! Досліджуймо!