Ретро, маестро!
На повну гучність!
Поринути в атмосферу 20-30-их, одягти виґлянцовану сукню чи костюм, взути випуцовані святошні мешти, відчути себе гоноровою пані чи то гоноровим паном минулого століття можна у Палаці Хоткевича. Запрошуємо на антуражний ретро-вечір, який відбудеться 4 ТРАВНЯ о 19:00 у Гнатовому Льосі Палацу Хоткевича.
У програмі заходу:
танцювальне танго-шоу від Школа аргентинського танго "Barrio de Palermo";
публічна розмова з Solomia Trylovska, гідом туристичної агенції «Pro Lviv with love» про ідею створення та концепцію першого літературного жіночого журналу «Перший вінок»;
комічні мініатюри від Народного театру сатири «Під мостом»;
джазові композиції від виконавців Несторівський Орест та Roman Khrypun, які додадуть атмосферності грою на саксофоні та фортепіано.
Кількість місць обмежена. Тому вхід на вечірку за попередньою реєстрацією та запрошеннями, 
Реєстрація за покликанням:https://forms.gle/LVTZFw9HksgnooiW7
На заході Ви зможете не лише поринути у минуле, а й торкнутися мабутнього. Але про це детальніше згодом.
Стежте за оновленнями на сторінці події ;)
Окрім антуражного вечора, у межах програми святкування Дня міста Львова у Палаці Хоткевича 5 травня об 11:00 відбудеться публічна розмова Філіжанка креативної економіки на сніданок у Палаці Хоткевича. У Дворику ратуші 3 і 5 травня о 13:00 — майстер-клас з малювання на склі «Якось-то у Львові» від Зразкової студії образотворчого мистецтва. Паралельно в Палаці Хоткевича триватиме Фотовиставка «Work in retro», відкриття якої — 1 травня о 10:00. Відвідати її можуть усі охочі щобудня з 10:00 до 20:00 до 31 травня.
Чай? Кава? Потанцюємо?
Запрошуємо до Палацу!