18 квітня (четвер) о 18:00 в Proart Gallery (вул. Героїв УПА, 77) відбудеться відкриття спільної виставки Петра Старуха та Ігора Колісника «Форма і колір». Проект продемонструє творчі доробки авторів у сфері скульптури та живопису.

«Матеріалізація наших творчих задумів підійшла до одного зі своїх фіналів. Навіть радше усвідомлення його у певній формі, де сукупність твореного та переосмисленого хоче злитися в один простір. Хоче сказати про себе, про нас, про певний часовий зріз, певну синтезовану в мистецтві енергетично-пластичну субстанцію».

Ми не задумували якоїсь конкретики, не викреслювали певної стратегії в цьому проекті і не передбачали його масштабності. Нас цікавила певна просторово- світлова камерність. Все решту залишається поза кадром. Форма та колір ― дві субстанції в одному, зведені, щоб створити певну образну конструкцію світобудови на основі наших творчих практик, експериментів та чисто людських взаємин. Можливо це і є тим важливим об’єднуючим фактором, що тримає нас обох у тандемі, що формує єдине, і разом з тим, цілком окреме індивідуальне бачення трансформації світу і уяви про нього», ― розповідають митці.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку «Форма і колір» Петра Старуха та Ігора Колісника у Proart Gallery до 14 травня!

Адреса: м. Львів, вул. Героїв УПА, 77
Графік роботи: понеділок – п’ятниця 10:00 – 19:00, субота 10:00 – 17:00
Контакти: [email protected] тел.: +380 67 334 4003
Офіційний сайт: http://proartgallery.com.ua/
Офіційнi сторінки в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/proartgallerylviv/
https://www.instagram.com/proart__gallery/
https://www.youtube.com/channel/UCqxdtFRHWQNdmdKFH33DQ9w