Жива Біблія в руках. Як впровадити у дітей зацікавлення Словом Божим.

Активізуючі методи навчання керуються  принципом: «Скажи мені а я забуду, покажи мені - зрозумію, дозволь взяти участь -запам'ятаю, буду тим жити і навчу інших». Саме «дозволь взяти участь» може бути ключем успішного навчання. Активізуючі методи педагогіки ігри, можна застосовувати також і в релігійному навчанні. За допомогою недорогих, доступних вдома предметів намагаємося показувати біблійні тексти. Дитина роблячи паперові предмети або приймаючи участь в якійсь грі, яка пов'язана з білійним словом є на скільки задіяна, на скільки вмикає свої почуття, що Слово залишиться в ній глубоко. Ці дійства називаємо «динамікою».  Парафіяльний Сімейний центр «Традиція» (від латинскього «tradіtio» - передавання) проводить активізуюче навчання для дітей, і допомагає батькам, вчителям і аніматорам застосовувати ці методи.

Зустрічі відбуваються при каплиці св. Йоаан Павла ІІ, Львів – Сокільники, вул. Стрийська 6 (перша зупинка за автовокзалом у напрямку Ашану).

В пятницю 1 вересня о год. 19:15 відбудеться черговий курс «Як представляти дітям Біблю за допомогою паперу та гри». Щосуботи о год. 11 запрошуємо дошкільнят. В рамках Дитячої творчї студії в неділю о год. 17:00 діти пізнаватимуь традиції біблійного, єврейського свята пурім. Активно переживемо історю описану в Книзі Естер. Запрошуємо.

Дізайнер: Юрій Підлисецький