Will Jacobs - талановитий і харизматичний Blues & Soul музикант з Чикаго,  відомий своєю шаленою енергетикою живих виступів. 
Вже в 24 роки став одним з найвідоміших музикантів міста.

Вілл почав свій творчий шлях в 12 років, вдосконалюючи гітарну і вокальну майстерність у клубах одного з найбільш блюзових міст Америки та беручи участь в джемах і концертах найкращих музикантів, багато з яких були лауреатами премії Grammy.

Він заявив про себе в 2009 році, коли його перша група "Dirty Deal" виступила на міжнародній виставці Blues Show в Мемфісі після перемоги на конкурсі Chicago Blues Challenge -Youth Division. Поєднання блискучих імпровізаційних навичок, чудового вокалу і шаленої енергетики зробило колектив одним з найяскравіших на конкурсі.

Після цього Вілл продовжив своє навчання в Berklee College of Music (Бостон, США), на сесіях в Чикаго, і гастролях з CJ Chenier. За його плечима спільні проекти з Breezy Rodio, Billy Branch & the Sons of Blues, Linsey Alexander Blues Band, Carl Weathersby, Eddy "The Chief" Clearwater, Marcos Coll та іншими зірками блюзу.