Lviv Wedding Festival 2018 - наймасштабніша весільна подія року

 

Lviv Wedding Festival 2018 – вже багато років поспіль символізує собою найбільш масштабнута красиву весняну подію у Західній Україні. Подію, яку неможливо пропустити, адже тут є змога поспілкуватись з найкращими представниками весільної індустрії, побачити виступи артистів, відвідати шоу-руми, взяти участь у розіграшах, відвідати майстер класи та отримати безцінні поради та практику.

На заході представлені різні зони: виставкові площі, розважальні павільйони, інтерактивні зони, велика і маленька сцена та кав’ярні, де так смачно дегустувати львівську каву та смаколики.

Lviv Wedding Festival – подія красива та емоційна. Потрапивши на неї, здається що потрапляєшу казку, сповнену неймовірними враженнями, сюрпризами та новими знайомствами. Кожного учасника очікують подарунки та приємні несподіванки. А пари, що готуються до весілля, зможуть одразу обрати та замовити для свого свята усі необхідні весільні послуги.

Щоб зробити виставку ще більш захопливішою, організатори заходу - Mopis Wedding&Event - щорічно готують масштабні та інтерактивні декорації.

При всій грандіозності та насиченості, «Lviv Wedding Festival» - подія, що доступна для кожного. Вхідний квиток коштує лише 50 грн, при попередньому бронюванні, і 80 грн, якщо купувати при вході.

  

Весільна агенція "Mopis"

Наша адреса: м. Львів, 79000, вул. Зелена, 89

+38(097) 555 49 56; +38(093) 735 57 52;

Email: [email protected]

Графік роботи: пн-пт 11:00 - 19:00, сб-нд: за записом

https://mopis.com.ua

 

Дивись, як це було минулого року: