буде справжній вибух якісного хіп-хопу. В рамках Міжнародного туру «5 років», найпопулярніший український реп-виконавець YARMAK готує не просто концерт, присвячений 5-річчю його творчості, а справжнє шоу з презентацією нового альбому «RESTART»!

Першу популярність артист отримав завдяки його трекам на гостросоціальні теми і мільйонам переглядів його кліпів в YouTube. Наприклад, його кліп на пісню «Серце пацана» в 2013 році набрав найбільшу кількістю переглядів серед російськомовних відео на YouTube, а за версією порталу «Новий Реп» переміг в номінації «Відео року». Також YARMAK багатьом відомий завдяки своїй громадянській позиції і патріотичної пісні «22», яка стала гімном Революції Гідності.

У будь-якому місті YARMAK збирає повні концертні зали своїх шанувальників. YARMAK в Львові - це обов'язково буря емоцій і неймовірний драйв, коли весь зал «качає» в унісон.

Цього разу YARMAK для свого улюбленого міста підготував багато цікавого, а крім презентації нового альбому, реп-артист також виконає свої головні хіти.

На Великому концерті 29 вересня YARMAK обіцяє повномасштабне шоу і абсолютно новий рівень хіп-хопу.