Fest Republic представляє прогресивну, в прямому та переносному значенні, вечірку, на якій ми запрошуємо Вас відірватися в останні вихідні цього літа разом з нами.

Такого різноманіття прогресів саунда і такої кількості нових імен світового рівня за одну ніч у Львові ви ще не чули!

PROFF - Ім'я добре відоме серед поціновувачів мелодійного прогрессіву по всьому світі і вважається синонімом гарного смаку та безперечного таланту. За 15-тирічну кар'єру продюсера та діджея, на його рахунку вже сотня релізів на таких лейблах як легендарний AnjunaDeep, ZeroThree, Intricate, визнання від світових імен, серед яких Above & Beyond, Armin van Buuren, Paul van Dyk, Kyau & Albert, Mat Zo, Super8 & Tab, Michael Cassette, Ja ytech, Sander Kleinenberg та безліч інших, виступи по всій Європі, зокрема на всім відомому фестивалі Kazantip, а також у культовому Лондонському клубі Ministry Of Sound. Цього разу, в останній уікенд цього літа, він вперше виступить у Львові!

Miss Monique - Одна з найбільш прогресуючих і затребуваних діджеїв України за останні роки. Величезна багатотисячна арена фестивалю або невеликий затишний нічний клуб - де б вона не ставала за пульт, її гра дає сплеск величезної кількості енергії і драйву на танцполі. Завдяки відмінній техніці гри і неповторному музичному матеріалу, вона надовго залишається не тільки в пам'яті, але і в серцях людей, які слухають і танцюють під її сети.

Засновник одного з найуспішніших радіошоу на Radio Intense - "Mind Games". Учасник офіційного відкриття НСК "Олімпійський", спеціальний гість популярного фестивалю DME в Делі (Індія), саппорт в турі по Азії артистам світового масштабу, таким як R3Hab і Eddie Halliwell, фіналіст конкурсу Movida Corona і щільний гастрольний графік, розписаний на місяці вперед - далеко не повний перелік заслуг цього артиста за настільки нетривалу кар'єру. В серпні, між виступами на Ібіці та в Індії, вона завітає в FestRepublic, щоб разом з нами провести останній уікенд цього літа!

Hexlogic - Представник нового покоління талановитих артистів України, який всього за рік своєї діяльності як продюсера здобув прихільність таких метрів як Above & Beyond, Cosmic Gate, Chicane, Ruben de Ronde, Oliver Smith, Myon & Shane 54 та багатьох інших. Артист лейблів Black Hole, Enhanced Music, Intricate, Silk Music.

Leta - починала свою кар’єру у далекому 2006 році з ламаних ритмів breakbeat. Згодом стала однією із засновників промо групи Pozitive Breakz, за плечами якої організація десятків тематичних вечірок з українськими та закордонними зірками Breaks сцени. На старті своєї кар’єри з гастролями відвідала клуби Мінську, Москви та Санкт-Петербургу. Тривалий час Leta була резидентом Pozitiff DJ Party Bar та CAЛО International party bar. На сьогоднішній день основні стилі електронної музики, якими Leta захоплює танцопол - це deep і tech house. Зазвичай її сети – це підбірка різноманітної якісної музики, яка не дасть вам всидіти на місці.

Den Rize - З 2004-го року діджей і довічний продюсер в будь-яких стилях від trance і techno до ambient і modern classical.

Один з піонерів транс та прогресів сцени Львова та України загалом. Артист лейблів Armada, Enhanced, Spinnin, Blackhole, який отримав неодноразову підтримку від Armin van Buuren, Tiesto, Markus Schulz, Above & Beyond, Paul van Dyk, Daniel Kandi, Aly & Fila, Giuseppe Ottaviani, Myon & Shane54 і багатьох інших титанів індустрії, а також регулярно штурмує Top100 Beatport.