У Львові зазвучить літо.

Зовсім не по погоді і далеко не календарне, але точно музичне і драйвове.

Саме цього вечора на сцені «Метро клубу» легендарний гурт «Green Grey» поставить перший акорд фесту «Summer Sound».

Концерт музичних хуліганів «Green Grey», який пройде у рамках промоції «Summer Sound Griboffka International Music Fest’12» - фестивалю, що стартує уже 1 червня у Грибівці і «музикуватиме» нон-стоп до 30 серпня, стане також продовженням святкування повноліття гурту.

Адже цієї весни команді виповнюється 18 років. Відтак, замість святкового торта «Green Grey» пригощатиме публіку «Метро клубу» новою dupstep програмою, яка, звісно, не проігнорує і добре знані хіти.

Розважати гостей Дізелю та Муріку допомагатимуть відомий з програми «Шоуманія» на «Новому каналі» - Mc Matsu та резиденти «Summer Sound», королі касетних плівок, - «Кассетные мальчики» із своїми діджейськими сетами. Їх хлопці грають з касетних магнітофонів, що, за словами очевидців, просто «рве» публіку.

І супроводжуватиме усе це дійство професійне VJ-шоу. А також цього вечора відбудеться змагання серед місцевих гуртів, переможці якого матимуть можливість виступити на головній сцені фестивалю «Summer Sound Griboffka International Music Fest’12».