Чи замислювались Ви про долю безпритульних тварин, які живуть на вулиці? Дайте їм достойний прихисток, а вони подарують Вам свою відданість і любов.
«Англійська Хелен Дорон» у Львові розпочинають проект “Ми відповідальні за тих, кого приручили” в рамках всесвітньої кампанії “Юні Герої”! Вихованці навчальних центрів разом із командою ЛКП «Лев» закликають усіх жителів Львова допомогти!
Студенти з «Англійська Хелен Дорон» у Львові будуть заохочувати небайдужих громадян прийняти в сім’ю чотирилапого друга, поширюючи інформацію про безпритульних тварин і надаючи їм допомогу.


Навчальні центри «Англійська Хелен Дорон» у Львові проводять конкурс на найкраще відео про допомогу чотирилапим. Переможці отримають цінні подарунки.
9 травня в навчальному центрі «Англійська Хелен Дорон», у рамках проекту «Юні Герої» відбудеться зйомка соціального ролика, щоб привернути увагу до проблеми безпритульних тварин.

Дитячий центр на весь день перетвориться в кіно студію, тут Ви зможете насолодитись фільмами про тварин англійською мовою, здобути вправність ораторського мистецтва, спробувати себе в ролі актора, прийняти участь у флеш-мобі. Наші гримери створять Вам неповторний, казковий образ, а наші оператори за фільмують найкращі моменти.

“Наші учні вирішили допомогти знайти для тварин новий дім, тому що кожна людина, проходячи щодня повз безпритульних чотирилапих, повинна замислитись: “Хто допоможе, якщо не я?” Допомога братам меншим – не тільки хороша справа, здорові ситі і доглянуті тварини, а й безпека та добробут для громадян міста. Ми хочемо допомогти тим, хто не може сам про себе попіклуватись, адже ми відповідальні за тих, кого приручили", – каже Олег (8 років), учень центру «Англійська Хелен Дорон» у Львові.
У чому полягає діяльність підприємства ЛКП “Лев”? Команда забирає безпритульних собак на вулицях міста і доставляє їх у приймальне відділення, де тварин вакцинують комплексною вакциною від інфекцій, обробляють від паразитів та ізолюють на 5 днів. За потреби псів лікують. Кожного собаку вакцинують проти інфекційних хвороб. Комплексна вакцинація безпритульних чотирилапих у ЛКП “Лев” запроваджена вперше та унеможливлює поширення інфекцій серед людей і тварин.
“Проект молодих героїв заохочує наших студентів дізнатися про проблеми, які існують у нашому суспільстві та пофантазувати щодо їх вирішення”, – пояснює Ольга Шевченко, старший адміністратор мережі центрів у Львові.
Ця ініціатива є частиною міжнародного проекту “Young Heroes”, яка заохочує дітей стати кращими громадянами світу.
Навчальні центри «Англійська Хелен Дорон» по всьому світу беруть участь у програмі молодих героїв. Учасники та їх прихильники можуть стежити за реалізацією проектів молодих героїв онлайн і голосувати за свої улюблені команди на сайті Helen Doron. Переможці проекту отримають грошові призи від компанії.
Проект молодих героїв не обмежується вихованцями центру «Англійська Хелен Дорон» – у ньому можуть взяти участь усі охочі. Кожен із нас може бути юних героєм – Young Hero.
Будь-яка дитина може позитивно вплинути на зміни в суспільстві. Молоді герої демонструють, як змінити світ.
Щоб отримати додаткову інформацію зверніться до Проць Софії, тел.: 067 371 70 50.