Хороші історії тішать довго. Й завиграшки оживають до часу світлих й чарівних святкових днів. До Миколая, Різдвяних та Новорічних свят солісти Львівської обласної філармонії разом з режисером Любов’ю Фітьо вирішили презентувати дітям і дорослим чудову музичну казку«Чарівна шабля». Історія за сценарієм Софії Майданської вже тішила львівську публіку в 90-х роках і цього року повертається на сцену в оновленому вигляді.

Через 20 років після прем’єри «Чарівна шабля» перетвориться у першу дитячу рок-виставу у філармонії. Казкова атмосфера загориться разом зі святковими гірляндами та блискітками снігу надворі. А музика відомих львів’ян Михайла Мануляка та Романа Хабалян аповнить оновлену постановку барвами.

«Чарівна шабля» завжди актуальна історія протистояння добра та зла, цього разу – ще й під чудову музику. Події у казці-виставі розгортаються в Калиновій країні, де живе хлопчик на ім’я Назар. В ніч на святого Миколая він лягає спати – адже найбільше див стається з нами уві сні – і історія розпочинається... Назар перевтілюється у дорослого козака та разом зі своїм другом Журавлем розпочинаєвійну зі злим Перевертнем та його слугами Тарганом-Карганом і Павуками. Перемогти злу силу хлопчикові допомагає не лише Журавель, а й Калина, Ангел, сам Святий Миколая і навіть Чортик, а також – Чарівна Шабля. Врешті все закінчиться перемогою добра, адже інакше й не може бути! А сповнена патріотизму, світла й захоплива історія принесе маленьким глядачам та їхнім родинам найкращі емоції. А також нагадає, що сміливість та віра в добро здатні пересилити найглибшу темряву.

Автор – Софія Майданська
Музика – Роман Хабаль
За участю солістів філармонії
Любов Фітьо – режисер-постановник
Володимир Бакус – звукооператор