Виставка під назвою «Наближення» - це виставка, яка має на меті зміцнення зв’язку між двома етнічними групами: польською і українською, які численно представлені на півдні Бразилії. 

Фотопроект ілюструє польську та українську громадськість у Бразилії, вказуючи на їхню близькість, схожість та братерство.

Проект має міжнародний вимір і передбачає одночасне відкриття виставки у 3-х різних місцях: у Бразилії (Куритиба – організовує ГК в Куритибі), у Польщі (Poznań) та в Україні (Львів). 

Цей проект став можливим завдяки Премії з фотографії Марка Ферреза 2012 р., яку надав уряд Бразилії через Національний фонд мистецтв (FUNARТЕ). 
Колекція буде виставлена одночасно в Бразилії, Польщі та Україні з ініціативи Генерального консульства Республіки Польща в Куритибі, спільно з Будинком культури «Польща - Бразилія» та міською радою міста Сан Жозе дос Піньяс. Виставлена колекція в Бразилії була фінансована Міністерством закордонних справ Польщі; виставлені копії в Польщі профінансувала міська рада Познаня - міста-побратима Куритиби; виставка колекції в Україні стала можливою завдяки підтримці Генерального консульства Республіки Польща у Львові.