Ілюстративна Франкіана з фондів Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького до 160-річчя від дня народження, видатного поета, письменника, перекладача, ученого, громадського і політичного діяча – Івана Франка.
Виставка репрезентує твори відомих українських митців, класиків графічного мистецтва ХХ століття. Ілюстрації різноманітні за технікою виконання, образним рішенням та стилістикою й належать до скарбниці надбань художньої культури України. Зокрема, до експозицій увійшли ілюстрації Олени Кульчицької до повісті «Борислав сміється» та поеми «Мойсей», Миколи Федюка до поеми «Іван Вишенський» (1920-ті); Євгена Безніска до поеми «Мойсей» (1960-ті) та твору «Христос і Хрест» (1980-ті); Софії Караффи-Корбут до поеми «Іван Вишенський» (1970-ті) та повісті «Борислав сміється» (1960-ті); Івана Крислача (1980-ті) та Георгія Якутовича (1970-ті) до повісті «Захар Беркут»; Івана Остафійчука до поеми «Іван Вишенський» та праці І. Франка «Послання єпископам» (1970-ті) тощо.
Ілюстративний блок доповнюють два графічні портрети Івана Франка авторства Олени Кульчицької (лінорит із серії «Українські художники» (1920-х рр.) та Василя Касіяна (у техніці офорта (1941).
Відкриття виставки 14 вересня о 17:00 відбудеться за участі актора Львівського національного театру імені Марії Заньковецької, академіка Академії мистецтв України, професора, декана факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка – Богдана Козака, який зачитає фрагменти поеми “Мойсей”. Також у програмі відкриття виступ відомих українських музикантів Лідії Футорської (скрипка) та Сергія Хоровця (баян), які виконають твори Миколи Лисенка (Рапсодія “Думка-Шумка”, Елегія) та Юлія Мейтуса (Allegro).