Документальний повнометражний фільм режисера Олександра Фразе-Фразенка «Акваріум в морі» про українських еміграційних поетів в Америці. Фільм розповідає історію Нью-Йоркської Групи поетів, заснованої в 1950-х роках. Україномовні поети, які виросли в англомовному світі, в середині ХХ століття намагаються зберегти свою культуру і піднести її на світовий рівень.

В середині XX століття перед українською культурною елітою постало питання: втекти і зберегти свою національну ідентичність чи залишитись і асимілюватись в радянському просторі. Члени Нью-Йоркської Групи Поетів є дітьми українців, які вирішили емігрувати та після німецьких таборів переміщених осіб (DP) опинились в Нью-Йорку. Вирощені на здобутках західної цивілізації, ці поети створили перші зразки модерністичної поезії українською мовою, що зробило українську літературу частиною світової.

В Україні вони досі маловідомі. Документальний повнометражний фільм «Акваріум в морі» покликаний актуалізувати і популяризувати це унікальне літературне явище, модернізувати перед світом та українцями обличчя української літератури. Стрічка поглиблює знання українців про самих себе, тим самим об’єднуючи нас. До Нью-Йоркської Групи належать: Богдан Бойчук, Юрій Тарнавський, Богдан Рубчак, Женя Васильківська, Емма Андієвська, Патриція Килина, Віра Вовк, Роман Бабовал, Юрій Коломиєць, Олег Коверко, Марко Царинник, Марія Ревакович.