Не знаєш куди податися із коханою людиною у найромантичніший вечір року? Звісно у “Метро клуб”! Цієї ночі “Метро клуб” готує для вас “Real Love Party”, адже цей вечір – для тих, хто кохає по-справжньому...

Тут у яскравій атмосфері романтики із краплею інтимності, усіх закоханих вітатиме спеціальний зірковий гість ночі пристрасті, любові і палких поцілунків – “золотий голос Метро клубу” Джейкоб Адамc!

Лише для вас і лише цього дня – ексклюзивне шоу від улюблених “Art BizZ” та володарки корони “Travesty International” Lolita Swarosky!

А ще – найромантичніші конкурси поцілунків, еротичні веселі конкурси, розіграші призів та подарунків та багато інших сюрпризів та несподіванок!

На найромантичнішу пару цієї ночі очікуватиме суперприз!

А якщо ти ще не знайшов своєї половинки, то тим більше обов’язково приходь у “Метро”. Ціле військо Амурів із стрілами за плечима та гарненьких дівчат полюватимуть на твоє ще незайняте серце!

Приходь, фліртуй, цілуй, освідчуйся!

Пам’ятай, кохання не має меж! Тож шаленій від кохання у ритмі танцю, смакуй кохання у бульбашках коктейлів, одягай крила кохання і лети на хвилях щастя, драйву та позитиву! Кохай і розважайся з “Метро клубом”!