Режисер-постановник – Вадим Сікорський
Художник-постановник – Наталя Тарасенко
Композитор – Іван Небесний
Помічник режисера – В'ячеслав Жуков, Костянтин Шелест

Першою постановкою режисера Вадима Сікорського у 94-му театральному сезоні стане вистава за п’єсою Ніколаї «Гамлет в гострому соусі». Щоб дізнатися подробиці майбутньої прем’єри слід звернутися до її творця, а саме: режисера і запитати його «про що» вона.

"...Поговоримо про саму п’єсу. Дія відбувається на кухні навколо головних героїв, а саме: королівського кухаря, його дружини і дочки.
Довкола них, а також відвідувачів королівської кухні. Можна визначити, що лідером є кухар Фроггі, а далі його родина, адже вони персонажі, яких не забереш із п’єси. Ці образи дуже цікаві та самодостатні, з претензією на головне. Проте, якщо забереш неймовірну королеву, Гамлета і всіх інших… Кухня – це те місце, де усі знають усе і навіть набагато більше. Дивлячись на життя, як на офіціоз, ми дуже часто забуваємо, що більшість важливих справ ми вирішували під час обідів, вечерь, у ресторанах, кав’ярнях тощо. У п’єсі відбувається щось доволі схоже.
Кухня змушує людей поводитись вільніше, чи не так?
Так, якщо Фроггі зупиняє війни. Від нього багато в чому залежить настрій, адже він може, як догоджати, так і розпалити ненависть до своєї країни продуктом своєї діяльності.
Чи можете ви сказати, якою буде ця постановка?
Коли ти щось твориш, то спочатку дивишся ніби із-зовні, але у будь-якому випадку тебе поглинає робота і ти стаєш її частиною на певний період. До прикладу, на що розрахована комедія – на те, що ти впізнаєш і провокуєш на себе. Коли відбувається дана провокація на себе, тоді відбувається цей контакт. Коли ти існуєш лише зовні, тоді нічого не відбувається. Іншими словами: творці мистецького продукту мають розуміти, що кожна людина має впізнавати себе у певних запропонованих ситуаціях, які відбуваються в тих подіях..."

Олеся Галканова