Автор драматургічної версії та режисер – Вадим Сікорський
переклад – Володимир Лучишин
художник – н. х. України, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка Мирон Кипріян
композитор – Іван Небесний
хореографія – Олена Балаян

"Першою прем’єрою 92-го сезону Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької стане інсценізація відомого роману Е.-М. Ремарка - «Троє товаришів».

Режисер – з. д. м. України Вадим Сікорський, художник – н. х. України, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка Мирон Кипріян, композитор та аранжувальник – Іван Небесний. У головній ролі – Юрій Хвостенко.

Роберту виповнюється тридцять років. Позаду – війна, від якої залишились двоє вірних друзів та пристрасть до рому. Ремонт та продаж машин дозволяє винаймати невеличку кімнату неподалік улюбленого бару, а сісти за кермо власного Кадилаку – чи не єдина мрія. Але, все змінює жінка…

Зазвичай вишукані та красиві «фройлян» не закохуються у згрубілих від фронтового життя «ґеррів». Зрештою, песимістичні та «бувалі» чоловіки частенько глузують з «субстанції» на ймення любов. Однак зустріч Роббі та Пат змінює їхні погляди, віру, їх самих…

Життя минає, залишаючи по собі пам’ять. Лише у ній вічно житиме вірність, дружба, любов, які герої вистави пробуджують у своїх серцях, зрештою, як і будь-кого з нас…"

Тетяна Батицька