В рамках Львівського Клезмерського Фестивалю.

Френк Лондон — трубач із Нью-Йорку, володар Гремі, один із найвидатніших клезмерських музикантів у світі. Окрім створених їм The Klezmatics і Klezmer Brass Allstars він прославився своїми роботами з Бобаном Марковичем, Мар’яною Садовською і групой «Аукцион». Френк давно відомий своєю любов’ю до України: з самого початку Майдану він не знімає зі своєї труби жовто-блакитну стрічку.

Еяль Шилоах — скрипаль-віртуоз із Ізраїлю, душа та сердце знаменитого клезмерського фестивалю у Цфаті. Будучи активним діячем ізраїльского клезмерського відродження, Еяль більше відомий як академічний скрипаль. У якості соліста він виступав із Ізраїльським і Лондонським симфонічним оркестрами, досить часто його можна побачити на каналі Mezzo.

Pushkin! Klezmer Band — весільно-фестивальний єврейський оркестр із Києва. Експерементуючи з фольклором, «Пушкін» продовжує традицію великих українських клезмерів Давіда Таращука та Нафтулє Брандвейна. Колись під їх музику танцювали єврейські весілля України та Бесарабії. У ній було стільки радості і танцювального запалу, що вона пережила Холокост і тепер знову хоче звучати у весь голос.