«Ми українці, завжди були сильною нацією, і повинні в такому дусі виховувати своїх дітей», - організатори Ярмарку спорту 2014.

Цього року, у зв’язку із ситуацією в країні, організатори презентують не лише спортивне різноманіття міських секцій, а й розкажуть як можна захистити себе і своїх близьким під час військової небезпеки. Допомагатимуть в цьому понад десяток бойових федерацій, а також спортсмени, які не словом, а ділом підтримують наших солдат в Сході.

«Ми українці, завжди були сильною нацією, і повинні в такому дусі виховувати своїх дітей. Ярмарок спорту – це чудова можливість познайомити дітей зі спортом, навчити їх бути сильними та закласти правильні фундаменти формування особистості», - розповів директор Ярмарку спорту Юрій Огоновський.

Цього року зірковими гостями Ярмарку стануть Інна Осипенко-Радомська, Дмитро Радомський, Валерій Гончаров, Олександр Крикун, спортивний журналіст Олександр Гливінський, ведуча радіо Kiss FM Аня Арфєєва, гравці донецького клубу ФК «Шахтар», хореограф Франциско Гомес та інші.

Деталі – за тел. 297-1000