Погляд очима йога! 

Всі ми полюбляємо подорожувати. Однак, якщо поцікавитися, кожен дасть свою власну відповідь - чим саме є для нього подорож. Майстерність мандрівника полягає в здатності побачити всю красу різноманітного світу, відчути цінність та унікальність кожної культури, розкритися на новий досвід, відчути деталі і відтінки, пропустити їх через себе, увібрати нове і через це трансформуватися. Не дарма ж свідчить китайське прислів'я, що ніхто не повертається з подорожі таким, яким він був до того. 
Вже зовсім скоро у Львові можна буде побачити безліч соковитих і наповнених життям фото-моментів з найцікавіших і найвіддаленіших куточків світу, зібраних в одному місці. Подія приурочена до 10-річчя Української Федерації Йоги і проводиться за безпосередньої підтримки сайту Yogatravel.com.ua. Організатор виставки, Дмитро Данілов, керівник проекту Йога Тревел, відзначає, що загалом заявили свою участь у заході більше тисячі чоловік. В результаті ретельного конкурсного відбору було обрано 80 найяскравіших, атмосферних і живих фотографій, які зараз і постануть увазі глядачів. 
Церемонія відкриття відбудеться 23-го липня  і ще протягом двох тижнів всі охочі зможуть долучитися до міжкультурного діалогу і відвідати виставку, після чого вона планує продовжити свою подорож по галереям інших великих міст України.