Мультимедійна виставка, реалізована професійною командою істориків, дизайнерів, IT-спеціалістів.

Протягом останніх декількох років Центр міської історії реалізовує проекти на перетині "традиційної" та "цифрової" історії. Це насамперед проекти, відкриті для користування онлайн.

"Інтерактивний Львів" показує багату історію Львова за допомогою цифрової карти, яка візуалізує дані про памятки архітектури, впливових особистостей та культурні процеси міста. База даних "Міського Медіа Архіву" включає "Урбаністичні образи", "Карти міст," "Міське відео" та "Мої розповіді", які є добіркою оцифрованих історичних матеріалів про міста і містечка Центрально-Східної Європи.

Цифрова історія – підхід до досліджень та представлення історії, який використовує цифрові технології та засоби. Для цифрової історії важливі такі поняття як база даних, гіпертекст, мережа тощо, які не заперечують попередніх досягнень та ідей історичної науки.

Виставка про цифрову історію – це масштабний проект, який є презентацією та проміжним підсумком цифрових проектів Центру, що пов’язують міську історію, візуальні матеріали та цифрові технології.

У виставці ми розповімо про ці наші проекти і розглянемо їх у контексті масштабних та глобальних змін, які несуть цифрові технології для нашого сприйняття минулого.