Всіх спеціалістів індустрії краси, а також не байдужих до своєї зовнішності та здоров’я, чекає дуже яскрава подія – Фестиваль індустрії краси «Дзеркало моді-Львов-2014» - яскравий професійний захід, який наповнений видовищними професійними шоу, акційними пропозиціями та розіграшами.

Зустрічайте вперше

1.Грандіозний Beauty-розіграш - розіграш подарунків від компаній-учасниць, вартість призів сягає до 1 500 грн.! Не пропустіть унікальну можливість отримати коштовний подарунок! Подробиці: http://maxwoman.ua/vinnitsa/aktsii/

2. Дуже чесна конкурсна професійна подія у сфері індустрії краси - II Відбірковий Тур «Чемпіонату з перманентного макіяжу на кубок МАППМ-2014». Даний Чемпіонат єдиний у своєму роді в країні, готує багато сюрпризів для професіоналів...обов’язково слідкуйте за новинами.

3.Самий очікуваний майстер-клас у світі професіоналів з перманентного макіяжу України! 7 червня Лариса Волкова розкриє таємниці аккунунктурної техніки та нової методики ПМ брів.

4. Яскраві Trend-show по всім напрямках beauty-індустрії.

5. Відкритий чемпіонат Західного регіону з масажу!

6. Компанія «Violet» дарує всім відвідувачам можливість запитати у спеціалістів пораду індивідуально для себе. Компанія презентує на стенді вільну тему «Спитайте у нас»!