Творча розмова з грузинськими та українськими драматургами – учасниками проекту “Нова драма з театром Royal Court” (Лондон).

Вперше у Львові відбудеться тижнева мистецька резиденція для драматургів з України та Грузії, творче спілкування із представниками лондонського театру, серію драматургічних і театральних експериментів – проект «Нова драма з Royal Court» (New writing with Royal Court). Україну відвідають представники Royal Court: драматург Ейпріл де Енджеліс, режисер Рамін Грей, а також директор міжнародної програми лондонського театру Еліз Доджсон.

Royal Court – це один із найвідоміших експериментальних майданчиків Європи, який здійснив значну кількість революцій у сфері театру завдяки постійній роботі з новою драматургією. Для світової театральної спільноти він є своєрідним синонімом нової драми, адже більшість культових сучасних драматургів співпрацювали саме із Royal Court. Серед українських драматургів – це Наталка Ворожбіт і Анна Яблонська, які одними з перших українських авторів почали активно працювати із лондонським театром.

Грузинську команду репрезентують шість відомих драматургів – Басса Джанікашвіллі, Дата Тавадзе, Бачо Квіртіа, Давид Габунія, Нана Сепашвілі та Лаша Буґадзе. Українськими авторами проекту стали Павло Ар’є, Євген Марковський, Марина Соколян, Міріам Агамян, Оксана Савченко та Віра Маковій.

Проект реалізується спільно з Британською Радою в Україні за підтримки Львівської міської ради.