Музика норвезького композитора та музиканта Едварда Гріга красива і чиста, немов відкриває той незвіданий шлях, що повертає нас, дорослих, у казковий світ дитинства. 

Зі слів заслуженої артистки України Наталія Дитюк на концерті вона виконає сім композицій Едварда Гріга в оркестровці заслуженого артиста України Володимира Дуди. Ці пісні були створені для вокаліста і фортепіано. Але у філармонії виконавця виконає їх з оркестром, аби показати усю палітру фарб та відтінків їх унікального звучання. Кожен твір красивий по-своєму. Бо, як казав Едвард Гріг, «саме пісням належить така важлива роль в моїй творчості, тому що я, як і всі інші смертні, один раз у житті був геніальним. Моїм генієм було кохання». 

Оркестри часто виконують твори цього композитора, адже люди дуже їх люблять: музиканти – виконувати, меломани – слухати. «Що й не дивно, адже, на мій погляд, кожен любить казку, а ця музика занурює слухача у атмосферу казки: мальовничої норвезької природи, фантастичного фольклору цього народу, що передає із покоління в покоління красиві історії, легенди і міфи,» – пояснює Наталія Дитюк.