Свідоме мистецтво у Львові.

Людина є об’єктом всесвіту, а саме матеріального світу. Поруч із поняттям матеріальний світ існує ще й поняття простору та часу. Ці всі поняття є в тісному взаємозв’язку. Сам матеріальний світ складається з структурних об’єктів, які знаходяться в постійному розвитку та русі.

Простір та час виступають як форми буття матерії. Це є нематеріальна частина матерії, динамічний нескінченний процес. Людина є учасником цього безкінечного, швидкоплинного процесу. На даному етапі розвитку суспільства і культури змінюється уявлення про простір та час. Відбувається зміна ритму життя. Дані роботи представляють собою дослідження простору, часу та середовища. Я досліджую взаємозв’язок ідеальних вишуканих форм та недоторканого, покинутого, природнього середовища. Зв'язок природи та мистецтва. Взаємозвязок неживого та живого. Взаємозв’язок часу, простору і композиції. Взаємовідносини людини та природи.

Ці дослідження проявляються у вигляді розписів, тимчасових інсталяцій та об’єктів у середовищі. Відбувається взаємопроникнення двох просторів – явного простору – застиглого, покинутого середовища, для якого зникло поняття часу та нового, швидкоплинного простору–часу, який ми відчуваємо, але не можемо побачити. Своїм мистецтвом я не тільки самореалізовуюсь як художник, але й намагаюсь звернути увагу людей щодо актуальних проблем стосовно відносин між людиною та природою.

СЕРГІЙ ТОРБІНОВ

Народився 3.12.1987, м. Луцьк, Україна. 1998-2004 - Луцька художня школа. 1992-1998 – Музична школа, фортепіано. 2005-2009 – Українська Академія Дизайну м. Львів (дизайн архітектурно-просторового середовища). 2009-2010 – Університет «Львівська Політехніка», Інститут Архітектури (спеціальність дизайн). У 2011 зайняв 1 місце в “XX огляді-конкусі дипломних проектів студентів архітектурних і художніх спеціальностей вищих навчальних закладів України’’, м. Дніпропетровськ і 3 місце в Харкові. Працює архітектором у фірмі “АДК”, м. Луцьк.