Arms and Sleepers напочатку літа об’єднають Україну в музичному турі від Харкова до Львова. Мірца Раміч представить новий альбом гурту, а також зіграє найкращий матеріал зі старих альбомів під незабутній відеоряд художника Дадо Рамадані. Разом із Arms and Sleepers виступить київський проект Light Dreams.

Американський музичний дует Arms and Sleepers, витоки якого походять із глибин пост-року та ембієнтного тріп-хопу, зараз грає витончену освіжаючу електроніку. Гурт багато подорожує Європою, Америкою та Азією і завжди збирає повні зали прихильників.

В Україні Arms and Sleepers, за організаційної підтримки azh Promo, уже встигли побувати двічі в Києві та Львові, а також зіграти у Чернівцях та Ужгороді.

Напочатку червня хлопці випускають новий альбом, який стане четвертим lp із понад півтора десятка релізів від Arms and Sleepers. Їхня музика якнайкраще пасує для теплого літнього вечора, ностальгійні мелодії зберають мрійників і заряджають потужньою енергією для нестримного танцю. Музика, яка проникає в тіло і душу і ще довго не відпускає.