У виставці взяли участь: Наталія Раїник, Мар’яна Клочко, Марта Швець, Анна Шашук, Йоланта Клюсовська, Єлена Субач та Марія Войнова.

Ця виставка є, мабуть, першою у Львові спробою об’єднати в межах однієї експозиції саме жінок фотографів, адже львівська жіноча фотографія – явище малодосліджене,- персональні фотовиставки жінок в нашому місті відбуваються не так вже й часто, тому здебільшого їхні імена відомі вузькому колу шанувальників фотомистецтва. Отож, ідея чогось такого у Львові назрівала вже давно в різних колах і одним з поштовхів до реалізації саме цього проекту стала стаття львівського фотографа та фототрегера Кості Смолянінова "Жіночий день львівської фотографії".

Тематичним вузлом фотовиставки «Вона» стало висвітлення образу жінки. Кожна з авторок, готуючи до експозиції по чотири роботи, використала різноманітні, часом несподівані, засоби та способи для трактування даної теми. Йоланта Клюсовська розкриває її алегорично через зображення квітів; Анна Шашук натякає на присутність жіночого і жіночного фотографуючи елементи гардеробу; Єлена Субач через один з найвідоміших жіночих образів - Богородицю; Марта Швець піднімає питання проявлення жіночності, фіксуючи перехідний життєвий етап – підлітковий, що в свою чергу перегукується із серією фото Наталії Раїник, яка представлена чотирма етапами: дитинство, юність, вагітність, материнство; про важливість часу в житті жінки також роботи Мар’яни Клочко; Марія Войнова натомість говорить про багатоликість жінки, яка може бути водночас і святою, і грішною.