Це буде фотовиставка квітів виконана в особливій авторській техніці Йоланти Клюсовської. Багатьом шанувальникам фотографії, Йоланта Клюсовська відома як найхаризматичніша у світі модель, муза і дружина майстра еротичного жанру Сергія Михалківа. Попри те, що це правда, Йоланта ще й талановитий фотограф та митець.

Сад на чайному столі - це результат плідної творчої роботи Йоланти Клюсовської над такою тонкою творчою матерією, як квіти. Як відомо, найкращим і найдоступнішим засобом для пізнання барв та кольорів нашого життя є квіти. Щодня, відволікаючись від міської суєти та проблем, ми маємо надзвичайну можливість зануритися в казковий світ квітів. Живі квіти, що приносять нам стільки позитивних емоцій і настрою, є невід'ємною частиною життя творчої людини.

Квіти володіють особливою мовою, мають різну символіку та значення, та можуть виражати різноманітні настрої, почуття та ідеї. У Вікторіанську епоху мову квітів використовували для таємного вираження почуттів у тих випадках, коли про них не можна було говорити відкрито. А зараз, квіти передають ту особливу, теплу енергетику, якої нам завжди бракує цими холодними зимовими вечорами.