Проект стипендіатів програми Міністра Культури Польщі Gaude Polonia.

На виставці представлені митці, що реалізували свої творчі арт-проекти протягом піврічної стипендії Gaude Polonia, починаючи із 2004 р. Сама стипендія діє з 2003 року і призначена для ознайомлення митців із сучасною польською культурою та удосконалення творчої майстерності під керівництвом відомих польських митців та інституцій у провідних центрах польської культури.

Виставка «Графічна Лінія» зорієнтована в своїй сутності репрезентувати графічне мистецтво певної групи авторів, для яких лінія, ритм, монохромна чи поліхромна гра площин, стали художньо-стилістичною мовою для вияву творчої думки та емоції. Серед них – Леся Квик, Романа Романишин, Андрій Тирпич, Ярко Філевич, Таня Цюпка та Данило Мовчан. Окрім класичної експозиції станкових графічних робіт, глядачеві запропонують ряд аудіо-візуальних проектів релізованих в тандемі Михайла Барабаша та Остапа Мануляка, завданням яких було прослідкувати взаємопроникнення лінії та звуку, як нових форм пошуку синтезу мистецтв.

Музичним супроводом виставки стане запис концерту ансамблю “ConstantY”, що презентує своєрідний зріз камерної творчості сучасних українських композиторів молодшого та середнього покоління, які в різні роки були стипендіатами Gaude Polonia. Програма, укладена із творів Остапа Мануляка, Євгена Петрова, Богдана Сегіна, Любави Сидоренко, Богдани Фроляк, висвітлює майже повний стильовий спектр сучасної музики — від експериментів неоаванґарду до радикального неокласицизму і нової простоти.