Спеціальні гості вечора: Ігор Калінаускас, Гері Боумен, співачка Руслана, пан Садовий (мер Львова), священник із Ватікану (прилетить спеціально на відкриття), художниця з Америки Христина Катракіс (прилетить спеціально на відкриття).


Художника, який підкорив своїм мистецтвом світовий арт простір нарешті побачить і Львів.

Ігор Калінаускас виставить свої особливі роботи, в яких відкривається глибина всесвіту, а стиль написання вражає своєю неповторністю. Ім`я цього митця у світі знають перш за все за сучасні та масштабні проекти. Найвідоміший серед них - «Тайна Вечеря», епатажний проект, вартістю в 1 млн. эвро, який приніс міжнародну славу митцю. Його представлення відбулося у легендарному музеї Леонарда Да Вінчі в Мілані. А от приборкати арт ринок Лондона він зумів завдяки вражаючому сучасному перформенсу в Саатчі, Швейцарію - виставкою "Мандруючi Зiрки», Мiлан - виставкою «Тайна вечеря: Дух. Tiлo. Кров», Москву - безліччю ультрасучасних арт проектів (Мiстерiя часу, Простір первинного, та iншi).

Ігор Калінаускас - член міжнародної академії мистецтв Vesuvian (Італія), золотий призер ордена Франца Кафки, член академії Мазарека. А от за першим фахом - театральний режисер. Як постановник працював в Україні, Литві та Росії. Ще з дитинства митець відчув не аби який потяг до пізнання людини та світу. І це мотивувало його самореалізовуватися все далі й далі. Нині Ігор Калінаускас відомий художник, психолог, науковець, митець, музикант, письменник. Він розробив власну методику саморегуляції людини. Написав багато книг про людину та світ. Є учасником унікального дуету вокальних імпровізацій ДУО ЗІКР і художнім керівником театру вокальних імпровізацій «Голос вогню».
З 1996 року Ігор захоплюється живописом, знаходячи в ньому ще один засіб відображення людини та реальності. Створює глибоко-психологічні портрети, що розкривають внутрішню суть людини, пост-символічні пейзажі…Але світове визнання художнику приносять його радикальні абстракції. Серед них цикли: “Самотність”, “Мандруючі зірки”, “Стихії”, “Містерія вогню”, “Містерія часу”, “Тайна вечеря”, а також окремі картини “Алтар”, “Глибина”, “Первинне”, “Да буде воля Твоя” та інші.
Митець активно працює закордоном над приватними замовленнями. У Європі його твори представлені більш ніж на 35 виставках. А близько 900 картин вже роз’їхалися до приватних колекцій. Їх можна побачити у Канаді, Великобританії, США, країнах Європи та Росії.