Татуаж брів, очей (стрілка) у Львові. Майстер татуажу губ виїзд на дім

Зробити татуаж брів Львів, татуаж губ і татуаж очей (стрілка) з виїздом на дім по Львову ви можете, звернувшись в нашу компанію. Пропонуємо якісний перманентний макіяж (татуаж) у Львові.
На сьогоднішній день перманентний макіяж - це практичний спосіб виглядати яскраво і виразно, без необхідності використання декоративної косметики кожен день. У вас завжди буде ідеальна форма брів і губ, ваші очі будуть виразними, більше немає необхідності купувати дорогу косметику і постійно оновлювати макіяж протягом дня.
Татуаж брів виконується з виїздом на дім по Львову. На початку, ви обговорюєте всі ваші запитання щодо процедури татуажу, далі майстер татуажу у Львові креслить ескіз олівцем, після чого слідкує растушевка пігменту. Чи не кожній жінці потрібна повна растушевка ескізу брів - шотірування.
На даний момент найбільшою популярністю користується волоскові татуаж (волосковая техніка нанесення татуажу). Виконаний в цій техніці перманентний макіяж робить брови найбільш природними і натуральними. Наш майстер підбере найбільш відповідний колір пігменту, підкаже, в якій техніці перманентний макіяж буде найбільш актуальний для вас.
У нас ви можете викликати майстра, який якісно виконає татуаж губ у Львові. Майстер татуажу виїжджає до вас виводить лінію контуру губ і розтушовує пігмент, а можна зробити тільки татуаж контуру для більшої виразності лінії губ. Також актуальна послуга татуаж очей у Львові. Найчастіше роблять підводку по верхній і / або нижній повіці. Можна намалювати стрілки або розтушувати верхню лінію, для додання ефекту густих вій.
Після того як ви зробите татуаж, у вас буде відмінний зовнішній вигляд в будь-якій ситуації: на пляжі, в сауні, в басейні. Більше немає необхідності переживати через «попливше» око, або витерту помаду. Татуаж і Корекція татуажу у Львові виконується на високому рівні і за доступною ціною. Також надаємо послуги виведення татуажу.
Центр Іміджу - салон краси і стилю у Вас вдома.
Викликати майстра татуажу на дім можна щодня з 8.00 до 18.45. Виїжджаємо в будь-які райони міста + можливий виїзд в передмістя.
Наші контакти:
(050) 458-89-79
(067) 610-49-09
(063) 126-75-56
Сайт: http://imagecentre.prom.ua
Рубрики
Послуги Краса і здоров'я, косметика
Вантажні перевезення по Україні, в Росію, Крим, СНГ, Європи
6.43
добре
Я рекомендую
4121 перегляд у вересні
Дії

Схожі оголошення

Офіційна Робота в Чехії для чоловіків , віза за 100 євро на виробництво і склади - оформляють робочу...
12:37, 13 вересня
В интернет есть большое количество инструментов чтобы продвигать ваш бизнес, особое место занимает я...
12:56, 15 вересня
Як правило, найбільш ефективним способом залучення відвідувачів на сайт компанії є пошукова оптиміза...
12:56, 15 вересня
Реклама в интернете размещение ручное на досках объявлений Нужна качественная реклама ваших услуг и...
12:56, 15 вересня
Львівська ландшафтна студія Renesans-Style пропонує Вам весь комплекс робіт у сфері ландшафтного диз...
10:47, 19 вересня