Львівські будівельники отримали професійну премію

На жаль, оголошення застаріло
У січні підведені підсумки відбору всеукраїнської премії «Український Будівельний Олімп - 2019». Два львівські житлові комплекси Парус Smart та Комфорт плюс відзначено професійною нагородою
Проект ПАРУС SMART – це новаторська архітектура та витончені силуети будівль, це новий погляд на створення спального району міста: освоєння неліквідної для Львова території й перетворення її в сучасний мікрорайон, який гармонійно вбудовується в локацію, з вже готовою розвиненою інфраструктурою. Комплекс складається з трьох будинків в яких перші поверхи - це комерційні приміщення, де планується усе потрібне для мешканців: ресторани, салони краси, магазини, аптеки, дитячий садочок тощо. Також на упорядкованій прибудинковій території розміститься багаторівневий паркінг, спортивна зона, дитяча зона та паркові зони для відпочинку.
Парус Smart вперше на ринку нерухомості Львова запропонував у своєму асортименті смарт-квартиру з функціоналом стандартної однокімнатної. Крім смарт-квартир мешканцям доступні й інші види планувань (смарт-пентхауси та багатокімнатні квартири).
За підсумками відбору серед вітчизняних новобудов ЖК " Парус Smart " нагороджений премією «Український Будівельний Олімп-2019» в номінації «Кращий проект комфорт-класу в м. Львів».
КОМФОРТ ПЛЮС, новий житловий комплекс від компанії «Дублянський будівельник» зводиться в м. Дубляни (Львіська обл.) Проектом передбачено будівництво 4 житлових будинків, заввишки 8 поверхів, з різноманітними плануваннями квартир.
Основними відмінностями цього житла є
• екологічність -- територія, на якій будується комплекс, знаходиться далеко від промислових об’єктів і автострад, оточена лісами, і малоповерховіими бідівлями;
• якісні будівельни матеріали – комплекс будується із цегли;
• власна повноцінна інфраструктура – планується створення дитячого спортивного центру, дитячого майданчика, автомобільних стоянок, підземного паркінгу,
• вдале розташування, поруч з м. Лівів, та зручне транспортне сполучення.
Комплекс зводиться по монолітно-каркасній технології, з утепленням, а також індивідуальним опаленням квартир. Згідно проекту передбачається створеняя закритої прибудинкової території під цілодобовою охороною.
За створення проекту екологічного якісного житла ЖК "Комфорт Плюс" отримав професійну нагороду в номінації «Сучасний проект заміського житла: сприятлива екологія, багатофункціональність і комфорт».
Експертна Рада премії «Український Будівельний Олімп» щорічно оцінює і вибирає кращі об'єкти, компанії, бренди, проекти. До його складу входять представники професійних галузевих асоціацій.
Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному порталі Business Olimp Awards www.olimpawards.org
Рубрики
Ремонт, будівництво
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Продам плиты облицовочные толщиной от 10 до 40 мм; Слябы толщиной от 10 до 40 мм; Большой выбор...
19:33, 15 лютого
Компанія ТзОВ “Дерев'яний Дім” заснована в 2003 році. Наша компанія пропонує виготовлення погонажни...
17:50, 17 лютого
Искусственная трава CCGrass. Stemgrass. Цвет: оливковый Самая популярная модель: Продана 2 500 000...
09:53, Сьогодні
* буріння свердловин на воду; * облаштування свердловини; * підбір та монтаж глибинних насосів, а...
12:39, Сьогодні
Строительство ангаров под ключ в Украине, строительство ангаров различного назначения и для любого р...
12:42, 19 лютого
Вільха та липа практичний матеріал для обробки стін і стель лазні та сауни, при своїй практичності –...
12:05, 19 лютого