Продам Ексклюзивний дизайнерський стіл Lamborghini Murcielago. Не можете дозволити собі Lamborghini? В нашої компанії може бути відповідь у вигляді колекції Unique Racing Desks. Так, цей яскраво-помаранчевий Lamborghini Murcielago не зробить ваш комп'ютер

Продам
Ексклюзивний дизайнерський стіл Lamborghini Murcielago.
Не можете дозволити собі Lamborghini? В нашої компанії може бути відповідь у вигляді колекції Unique Racing Desks. Так, цей яскраво-помаранчевий Lamborghini Murcielago не зробить ваш комп'ютер швидший, але вже точно зможе прикрасити убрання вашого офісу.
Це не вперше, що ми бачимо меблі в автомобільній тематиці, але проте це один з найбільш доступних варіантів. Звичайно, деякі здатні не змигнувши оком викласти чверть мільйона доларів за приголомшливий стіл Bugatti або $25 000 за офісний стілець, зроблений з сидіння Ferrari. Але для стороннього спостерігача вони виглядають саме як стіл і стілець, а з цим Lamborghini ви абсолютно не схильні до такого ризику.
Найприємніше — це ціна. Обновка обійдеться вам в 8000 євро, що хоч і шалено дорого для офісного столу, але все одно куди дешевше, ніж вищезазначені екзотичні меблі. Насправді, кому потрібна справжня Lamborghini? Запустите один з багаточисельних гоночних симуляторів і дайте волю фантазії. І напослідку попередимо вас: володіння столом Lamborghini без відповідної машини дуже близько по мірі абсурду до тих людей, які носять брендірованную одяг Ferrari або Porsche, їздивши при цьому на Деу.
Рубрики
Меблі
Дії

Схожі оголошення