Продам Меблі з Індії додадуть ексклюзивності інтер'єру вашого будинку і не поважно чи буде це стильна вінніца, елегантний комод, вишуканий бар для пляшок, шикарні колоніальні меблі. Оригінальний Індійський комод з натурального дерева виконаний уручну інд

Продам
Меблі з Індії додадуть ексклюзивності інтер'єру вашого будинку і не поважно чи буде це стильна вінніца, елегантний комод, вишуканий бар для пляшок, шикарні колоніальні меблі.
Оригінальний Індійський комод з натурального дерева виконаний уручну індійськими майстрами
Харків Індійські дерев'яні комоди, виготовлені з тика або червоного дерева, просочені спеціальним складом, що виключає усихання і псування.
Київ Індійський комод з дерева манго, з розписом, зеленого кольору Оригінальний індійський комод з масиву Ручна робота індійських майстрів
Одеса Індійські комоди багато прикрашені латунними узорами ручної роботи. З екологічного погляду комоди з Індії бездоганні.
Запоріжжя Меблі з Індії вироблені на старовинній мануфактурі лише ручного виробництва вже зараз виглядає як антикварні меблі.
Львів Індійські меблі прослужать вам дуже довго перейде по спадку до внуків і стане антикваріатом.
Дніпро Меблі з Індії настільки химерні і виразні, що навіть декілька предметів обстановки можуть повідомити інтер'єру індійський тон.
Херсон Комоди під старизну мають пишне різьблення, витончені форми, інкрустація і елементи кування - все робиться для того, щоб річ сподобалася її майбутньому господареві.
Миколаїв Купивши старовинний Індійський комод, ви отримаєте не лише прикрасу Вашого будинку, але ще екологічно корисна частина інтер'єру
Рубрики
Меблі
Дії

Схожі оголошення

Тумбочки приліжкові зроблені з деревини вільхи, бука, ясена або дуба в Україні. Ви можете вибрати як...
04:57, 18 червня