Компресорно-ресиверні станції

Для забезпечення холодопстачання продуктових магазинів, супермаркетів, потужних холодильних камер, складів та логістичних центрів, промислових об`єктів, а також систем кондиціонування, досить часто застосовуються централізовані холодильні установки на базі компресорно-ресиверних станцій. Це найкраще рішення для об`єктів з великою кількістю споживачів холоду та високими вимогами до надійності холодопостачання.
На компресорній станції паралельно встановлюється від 3-х до 6-ти компресорів ( поршневих півгерметичних, герметичних, спіральних, гвинтових), або більше при необхідності.
Залежно від фірми виробника, моделі компресора та умов застосування, до складу холодильної централі може входити великий асортимент додаткового обладнання.
Компресорно-ресиверні станції працюють з усіма типами холодоагентів, здатні забезпечувати широкий діапазон температур та холодопродуктивності.
Централізована система холодопостачання на базі компресорно-ресиверної станції має ряд суттєвих переваг – при виході з ладу одного з компресорів система продовжує працювати, а втрата потужності на період ремонту компенсується роботою паралельних компресорів. Не зважаючи на те, що ціна холодильної централі достатньо висока, проте затрати на її придбання компенсуються високою надійністю, технологічністю та довговічністю.
ТзОВ «Вектор Люкс» пропонує компресорно-ресиверні станції на базі компресорів провідних світових виробників Bitzer, Frascold, та ін.
Фахівці "Вектор Люкс" проконсультують Вас та запропонують оптимальні варіанти устаткування, залежно від Ваших вимог.
Рубрики
Обладнання
Дії

Схожі оголошення

Актуально 2019г. и постоянно! Куплю по умеренным ценам фрезерную пластину TaeguTec форма APKT 17053...
21:35, 18 листопада
Постоянно продам пластину оригинал TNGX2207 PNTN TT9080 / TT6080. Мелкое и деловое количество. Цен...
21:36, 18 листопада
Кавовий принтер Whimsy додасть родзинки вашому закладу – адже де клієнти таке побачать, як не у вас?...
10:44, 12 листопада
Продам настольные ручные рычажные ножницы, для порезки заготовок из металла - листовой стали, пол...
20:11, 13 листопада
Секція радіатора 7317.000 унифікована (вода, масло)
15:33, 11 листопада
Продам токарно-винторезный станок 16К20, РМЦ -1,0м со склада в Харькове 1988 г.в.; завод изготовител...
14:58, Вчора