• Матч "Шахтар" - Істанбул": текстова трансляція від 032.ua
22:02, 25 серпня 2016 р.

Матч "Шахтар" - Істанбул": текстова трансляція від 032.ua

Сьогодні, 25 серпня, у Львові відбудеться матч відповідь Ліги Європи між донецьким "Шахтарем" та турецьким "Істанбулом".

Перший матч між цими командами у Туреччині завершився мінімальною перемогою "Шахтаря" із рахунком 1:2.

Для виходу у груповий турнір Ліги Європи "Шахтарю" достатньо не програти своємо супернику.

Сайт Львова 032.ua проведе для вас текстову трансляцію цього поєдинку.

Стартові склади команд:

"Шахтар" (Україна): А.П'ятов. 5. О.Кучер. 6. Т.Степаненко. 8. Фред. 11. Марлос. 19. Ферейра. 28. Тайсон. 31. Ісмаілі. 33. Д.Срна. 44. Я.Ракицький. 74. В.Коваленко.

"Істанбул" (Туреччина): 1. В. Бабаджан. 3. Ф.Езторун. 6. Р.Епуряну. 34. Алкилич. 15. Аттамах. 4. Ротман. 11. Албайрак. 17. Юндер. 20. Езмерт. 5. Емре. 99. Чікалеші.

Матч "Шахтар" - Істанбул": текстова трансляція від 032.ua, фото-1

Головний тренер "гірників" Паоло Фонсека випускає сьогодні на поле тих самих футболістів, які тиждень тому здобули перемогу у першому матчі. Переможний склад не змінюють?

10 хв. - на полі триває рівна гра, з невеликою перевагою підопічних Фонсеки.

12.хв. - перший момент створюють гравці "Шахтаря"! По воротам пробивав Ісмаілі - голкіпер турків на висоті!

22.хв. - гоооол! Як і у першому поєдинку в Туреччині турецька команда забиває у власні ворота. Цього разу засмутив свого голкіпера Аттамах. Срна зі свого флангу віддав передачу на Ісмаілі, останній виконав простріл у центр штрафної, а Аттам успішно простріл замкнув. 1-0!!!

28.хв. -заміна у складі турецької команди. Замість Емре гратиме Хольмен.

Турки тепер мають забивати у ворота П'ятова 3 м'ячі. Але все одно гості не йдуть великими силами атакувати ворота української команди.

Завершується перший тайм перемогою "Шахтаря".

У Львові розпочався другий тайм матчу-відповіді Ліги Європи між донецьким "Шахтарем" та турецьким "Істанбулом". Рахунок після 1-го тайму - 1:0 на користь "гірників".

46.хв. - відбулася заміна у складі команди "Істанбул". Замість Алкилича на полі з'явився Учар.

52. хв. - чи не перший напів-момент виникає поблизу воріт Андрія П'ятова. Головою пробивав форвард гостей.

57 хв. - тепер непогана атаку створили підопічні Фонсеки. Ударом атаку завершував Марлос, однак його удар відпив голкіпер Бабаджан. Кутовий.

67.хв - Фред увірвавшись у штрафний майданчик суперника пробив низом у правий кут - Бабаджан відбив. Тепер відповідь у турків, вони отримали право на кутовий удар.

70.хв. - Марлос заробив і сам виконав пенальті. Зробив це професійно, розвівши м'яч і голкіпера по різних кутах. Тепер рахунок 2:0 на користь "гірників".

72.хв. - заміна у команді Паоло Фонсеки. Замість Фреда виходить  Малишев.

74.хв. - просто супер шанс у "шахтаря" втрачає Ферейра!! Форвард вибіг сам на сам із голкіпером гостей, але реалізував момент!

77.хв. - заміна у складі "Шахтаря", Ферейра поле залишає, замість нього виходить Едуардо.

80 хв. - замість українця Коваленка у складі "гірників" гратиме бразилець Нем.

87.хв - ще одна чудова нагода у "гірників" "добити" суперника". Капітан команди Срна влучає у перекладину!

Арбітр компенсував 2 хвилини.

Ну що ж, донецькй "Шахтар" замість Ліги Чемпіонів цього сезону радуватиме львів'ян своїми виступами у Лізі Європи. Чекаємо "Шахтар" у фіналі турніру?